seo

Sesli Sohbet Yapılabilecek Siteler Ve Activex Yükleme


23 Ekim 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ İnternet


Günümüzde neredeyse her insanın internete erişimi mümkün hale gelmiştir. İnternet kullanımının bu kadar yaygın olduğu toplumlarda gerçek arkadaşlıkların yerini sanal arkadaşlıklar almaya başlamıştır. Bunun için insanlar internet üzerinden yeni kişilerle tanışıp arkadaşlık kurabilecekleri sesli sohbet siteleri aramaktadırlar. Bunun için gerek internet üzerinden araştırma yaparlar gerekse çevrelerinden duydukları sitelerde şanslarını denerler.

Sanal Arkadaşlık Siteleri

İnsanlar internette tanıştıkları insanlarda artık daha kolay arkadaş olmaya başlamışlardır. Bunda internet kullanımının yaygınlaşması ve herkesin bir internet kişiliğinin olmasının etkisi vardır. Bununla birlikte gerçek hayatta arkadaşlık kurmada ve sosyal ilişkilerde sorunu olan insanlar yalnız kalmamak için internet üzerinden sanal arkadaşlıklar kurabilecekleri sesli sohbet siteleri aramaktadırlar.

İnternette Sesli Görüşme Siteleri

Sosyal hayatta aradığı arkadaşlığı bulamayan ve bu nedenle internet üzerinden kendi ilgi alanlarına sahip ve çeşitli ortak özellikleri paylaşan insanlarla arkadaşlık kurmak isteyen insanlar, sesli ya da yazılı olarak sohbet edebilecekleri sesli sohbet siteleri araştırırlar. İnternet kullanımının gittikçe arttığı günümüzde sanal arkadaşlıkların sayısında da bir artış görülmektedir.

Sizlerde sohbet için: Sitemize girdikten sonra sohbet edebilmeniz için “Activex” indirmeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Öncelikle activex nedir? Bunun cevabını sizlerle paylaşalım. Activex internet explorer üzerinde çalışabilen web app ayarı ile windows programlarında genellikle kullanılan bir eklentidir.

Activex eklentisini sesliv.com web adresimizdeki en üst kısımda bulunan Activex İndir butonundan kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda eklentiyi nasıl indirebileceğiniz hakkında detaylı bir video paylaşılmıştır. Bu videoyu izleyerek activex kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Videomuz, Sesli ve Görüntülü Chat Sohbet Sitesi Sesliv.com‘a Girip Eğlence Dünyasına ÜCRETSİZ ve ÜYELİKSİZ Katılmak İsteyenler İçin Hazırlanmış Bir Videodur. Videomuzu İzleyerek Sitemize Kolayca Giriş Yapabilir, Binlerce Yeni İnsanla Tanışıp Yeni Arkadaşlar Edinebilir, Samimi Dostluklar Kurabilirsiniz.

Yorum