seo

Paykasa Ve Astropay Nedir? Nasıl Alınır?


25 Ekim 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Alışveriş


Günümüzde internet kullanıcıları E-ticaret sitelerinden ve bir çok hizmet sunan sitelerden ürün alımı yaparak bu sektörü kuvvetlendirmiş ve ticareti geliştirme adına çok yönlü etken rol oynamıştır. Türkiye’de de internet kullanıcıları e-ticaret ve diğer sitelerde kredi kartı yerine geçen kartlar kullanmakta ve bu sayede kendileri için kolaylıklara adım atmaktadırlar. Ödeme seçenekleri içerisinde kullandıkları Paykasa kart ise satın alma işlemlerinde insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Gelelim Paykasa nedir ? sorusunun cevabına; Paykasa, İngiltere merkezli bir şirket tarafından tedavülü sağlanan, online işlemlerde ödeme yapmada kullanılan, ödeme yöntemlerinde çığır açan ön ödemeli bir nakit ödeme yöntemi ve elektronik para hizmeti olarak nitelendirdiğimiz bir ödeme aracıdır. Güvenilir bir şekilde kullanacağınız Paykasa kart kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan bütün sitelerde gönül rahatlığı ile kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Kolaylıkla ödeme yapabileceğiniz Paykasa 16 haneli elektronik bir karttır.

 

Astropay Nedir ?  Sitelerde kullanılmak üzere sadece kişiye özel anlık olarak üretilen 16 haneli pin kodu, cvv güvenlik kodu ve son kullanma tarihinden oluşan ön ödemeli sanal kart türüdür. Astropay’ da yine internet kullanıcılarına çok büyük avantajlar ve kolaylıklar sağlayan bir karttır. Günümüzde yaygınlaşan sanal kart kullanımında Astropay’ ın yeri oldukça önemli ve büyüktür. Bu sayede insanlar E-ticaret siteleri ve diğer birçok sitede istedikleri ürün ve hizmete kolaylıkla erişebilmekte ve kavuşabilmektedirler. Özellikle anlaşmalı site listesi fazla olan Astropay ile Sizler de istediğiniz birçok ürüne ve hizmete anında ulaşabileceksiniz.

 

 

Paykasa ve Astropay kartları hakkında gerekli ve detaylı bilgileri en ayrıntılı şekilde bulabilmeniz için https://www.paykasacards.net adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Yorum