seo

Kocaeli Evden Eve Nakliyat


6 Ekim 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Nakliyat


Deneyimli eleman kadromuz, son teknoloji asansörlü nakliye araçlarımız ile başta Kocaeli olmak üzere tüm Türkiye genelinde kusursuzca hizmet vermekteyiz.

Kocaeli evden eve nakliyat şirketi olarak profesyonel çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak yıllardan beri sizlere kaliteli, güvenilir nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Taşıma öncesinde şirketimiz en kısa süre içerisinde iletişim kurup randevu alıp müşterimizin belirtmiş olduğu tarih ve saatte evinize eksperimiz gelir. Bu çalışmamız taşınma günü hiçbir risk, aksilik yaşanmaması için yapılmaktadır.

Eksperimiz ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programını hazırlayarak uygun hale getirir. Bu kayıtlar dahilinde ev içinde çalışacak alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler.

Müşterilerimize İzmit evden eve nakliyat ya da şehir içi evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır.

Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerekli personel ekipman ve araçlarla gerçekleştirilir.

http://www.kocaelievdeneve.net/ asansörlü taşımacılık hizmetlerinde firmamız teknolojik çalışmaları uygulayarak uzman ekibi ile sürekli olarak müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir nakliyenin garantisini sunmaktadır.

 

Yorum