seo

Kalorifer Petek Temizliği


23 Kasım 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Diğer Sektörler


Boru içinde akan su, birikmiş olan kirler nedeniyle bir noktada birikmeye başlar. Düzenli bir biçimde tıkanıklık açma işlemleri yapılmazsa biriken bu su çok büyük bir basınç oluşturarak borunun eskimiş ve yıpranmış yerlerinde çatlaklara neden olabilir. Bunun sonucunda görülen su kaçaklarının tamir edilebilmesi için su kaçağı tespiti yapılarak borunun onarımı gerçekleştirilir.

Merkezi Kaloriferlerde Isınma Sorunu

Merkezi sistemle ısınmayı sağlayan apartmanlarda ikamet eden insanlar kimi zaman kaloriferlerin yeteri kadar sıcak olmadığından şikayetçi olabilirler. Bu durum genellikle kalorifer petek temizliği ile ilgili olmaktadır. Kirlenen kaloriferlerde su akışkanlığını kaybetmeye başlar. Akışkan olmayan su da kaloriferleri tam olarak dolduramadığından yeteri kadar sıcaklığa ulaşması mümkün olmaz.

Doğalgaz Maliyetini Düşürmek İçin Öneriler

Doğalgazın pahalı olması birçok insanı ısınma konusunda tasarruf fikirleri bulmaya zorlamıştır. Bunlardan biri olan petek temizliği tesisattan kaynaklanan verimsizliği ortadan kaldırmak için uygulanır. Düzgün olarak temizlenmemiş peteklerde ısınma zor olduğu için kombiyi daha fazla doğalgaz yakmaya zorlar. Bunun sonucunda doğalgaz faturasında artış görülür.

Asya Tesisat olarak; Kalorifer petek temizliği, petek temizliği, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, gider tıkanıklığı açma gibi ve daha birçok tesisat işlerinizde hizmetlerimizi İstanbul ilinde ve aşağıdaki ilçelerde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler – Arnavutköy – Avcılar – Bağcılar – Bakırköy- Başakşehir
Bayrampaşa – Beşiktaş – Beylikdüzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca
Esenler – Esenyurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören
Kâğıthane – Küçükçekmece – Sarıyer – Silivri – Sultangazi – Şişli – Zeytinburnu

Yukarıdaki tüm ilçelerde eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız size bir telefon kadar yakın!

www.asyatesisat.com
www.asyatesisat.org

Yorum