seo

İnanılmaz Yüzücü Meksikalı Christopher Tronco


19 Eylül 2016 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Haber


Brezilya’nın başkenti olan Rio de Janerio, hayla 2016 paralimpik oyunlarına ev sahipliği etmektedir. Güncel haberler doğrultusunda, başkent olan Rio de janerio’da paralimpik oyunları sayesinde, olağanüstü, değişik ve bir o kadar da etkileyici olaylara, hikâyelere şahitlik etmektedir.

Meksikalı Christopher Tronco ile ilgili görsel sonucu
Bu hikâyelere haber olan Christopher Tronco, ilginç hikâyesiyle izleyenlerini hayrete düşürüyor. Christopher Tronco, sahip olduğu engele aldırış etmeden, göstermiş olduğu olağanüstü azim ve performans ile birlikte izleyenlerin ve herkesin takdirini kazanmayı başardı. İki kolu ve bir bacağını kaybetmiş olan Christopher Tronco, yine de buna aldırış etmeyip Meksika’yı temsil etmektedir.
Kendi dalın katılmış olduğu birçok yarışmalarda elde ettiği dereceler ve kazanımlar ile kendisini izleyen kişilerin, hayrete düşürmekle kalmayıp birde kendisi gibi olan birçok kişiye cesaret vermiş oluyor. Christopher Tronco, sahip olduğu engele rağmen, hem kendisinin önünde ki engelleri kaldırıyor hem de tüm dünyaya ders veriyor.
Spor alanında son haber konularından birisi olan Christopher Tronco, sahip olduğu engelleri ve çevresindeki insanların kendisinde oluşturmuş olduğu baskıyı yenerek, tüm dünyanın gözlerini üstüne çekmiştir.

Yorum