seo

Hastalar İçin Fonksiyonel Klozetli Hasta Yatağı


27 Eylül 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Elektrik Elektronik


Hastalar için yatağın vazgeçilmez bir yeri vardır. Özellikle yatalak hastalar vakitlerini yatakta geçirdikleri için onların daha rahat edebilmeleri için mutlaka hasta yataklarına ihtiyaç vardır. Hasta yatakları özel olarak üretildikleri için hem hasta kişi için hem de bakıcılığını üstlenen kişiler için büyük bir kolaylıktır. Ayak ve sırt kısımlarının ayarlanabilmesi, baş kısımlarının ayarlanabilmesi çoğu zaman yatan kişinin hiç kıpırdamadan farklı fonksiyonlarda yatabilmesini sağlar. Klozetli hasta yatakları ile hasta, yatış pozisyonunda ihtiyaçlarını giderebilir.

Klozetli Hasta Yatağı Nereden Alınır?

klozetli hasta yatağı modelinde yatağın yatma kısmına özel olarak monte edilmiş bir lazımlık vardır. Takılıp çıkarılabilir klozet kısmı sayesinde hasta yerinden kalkmadan ihtiyacını giderebilir. Evlerde ve hastanelerde rahatlıkla kullanılabilecek bu yatak Çetin Medikal aracılığıyla kolayca temin edilebilir.

Fonksiyonel Hasta Karyolası

Firmanın satışını yaptığı hasta karyolası, hareket ettirilebilir yapıdadır. Otomatik hareket özelliklidir. Ayak, sırt, baş bölgeleri istenen açılarda ayarlanabilir. Yanlarda bulunan korkulukları hastanın güvenliğini sağlar. Bu yönüyle hem modern hem güvenlidir.

https://www.hastakaryolasiizmir.com/

Yorum