seo

WaterGold Su Arıtma Sistemleri

[listtype]

Atilla, İnönü Cd. No:77, 35270 Konak/İzmir, Turkey
WaterGold Su Arıtma Sistemleri Logosu.jpg
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


WaterGold Su Arıtma Sistemleri; dairelerinizde, villalarınızda, iş yerlerinizde, sanayi kuruluşlarınızda, evsel ve endüstriyel cihazlarımızla birlikte, su tasarruf ekipmanları, yedek parçalar ve teknik servisiyle hizmetinizdedir.

WaterGold Su Arıtma Sistemleri, Dünya kalite standartları çerçevesinde sağlıklı ve ekonomik içme ve kullanma suyu ihtiyacınızı karşılamakta, Teknik Servisimizle destekleyerek su tüketiminizi aynı kalitede ve standartta devam ettirmekte, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Öncelikle insanların sağlıklı su tüketebilmelerini amaçlayan WaterGold Su Arıtma Sistemleri son derece cazip imkanlarla herkesin su arıtma cihazına sahip olmasını hedeflemektedir. Geniş ürün çeşitliliğimizle istenilen özelliklerde size uygun birçok model bulabilirsiniz. Böylelikle optimum performansı optimum fiyata elde etmenizi kolaylaştırmaktayız. Ürün yelpazemizden size en çok yarayacak olanını seçer ve ekonomik olarak rahat etmiş olursunuz.

Su arıtma cihazlarımızın hepsinde ortak kullanılan bazı özellikler sayesinde aldığınız her üründen elde edeceğiniz su kalitesinden emin olarak, sevdiklerinize ve kendinize ekonomik, sağlıklı ve lezzetli su elde edebilirsiniz. Su arıtma cihazlarımız; düşük kalitede bulunan şebeke, artezyen, kuyu suyu ve damacana suyunun olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak, maksimum kalitede içme suyunu üretmekte, sizi ve sevdiklerinizi sağlıksız içme suyunun kötü etkilerinden korumaktadır. Mineral, Alkalin ve Detox özellikleri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmenizi sağlamaktadır.
Daire, villa, apartman, iş yeri ana giriş Su Yumuşatma Sistemlerimiz ile de kullanım suyunuzda bulunan tortu, ağır metal, partikül, klor, kireç ve kimyasalları arıtarak makine ve ekipmanlarınızın ileri düzeyde korunmasını sağlamaktayız.
WaterGold ailesi olarak yenilikçi anlayıştan taviz vermeden sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz.
KALİTE YÖNETİMİ
WaterGold Su Arıtma Sistemleri ürünlerini kalite standartlarına uygun olarak tüketicisine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Su Arıtma Sistemlerinin bütün parça ve hammaddeleri insan sağlığına uygun sertifikalı ürünlerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartları belgelidir.
SERVİS GARANTİSİ
Su arıtma cihazının satış ve kurulum sırasında ekstra hassasiyet gösteren WaterGold ailesi, müşterilerinin her daim sağlıklı su tüketimlerinin devamlılığını göz önünde bulundurarak, bakım ve arıza durumlarında da aynı hassasiyeti göstermekte, en geç 24 saat içerisinde cihaza müdahale ederek, kullanıcılarının sağlıksız suyu tüketmek zorunda kalmasını önlemektedir.
WaterGold Su Arıtma Sistemleri gezici ve acil müdahale ekipleri ile 24 saat içeresinde sorununuzu ortadan kaldırmayı taahhüt eder.

Detaylar


Firma Yetkilisi OrhanBey
Web Adresi www.watergold.net
İlçe Konak
İl İzmir
E-mail watergold35@hotmail.com
Telefon 0232 262 7980 - 0553 517 7980
Adres İnönü Cd. No:77/B Üçyol-Altıntaş (Altıntaş Otobüs Durağı Migros Karşısı)
Ülke Turkey
Şehir İzmir
distance: 5,090 Kilometers
Address Atilla, İnönü Cd. No:77, 35270 Konak/İzmir, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeler               

Konum