seo

Türkiye Kontör Bayiliği

Sivas Merkez, Sivas, Türkiye
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KONTÖR BAYİLİK MERKEZİ WWW.TURKİYEKONTORBAYİLİGİ.COM FATURA TAHSİLATI TL YÜKLEME BAYİLİKĞİ KONTÖR FATURA POS CİHAZI YURTDIŞI UCUZ ARAMA KARTI HGS YÜKLEME TÜRKCELL AVEA VODAFONE TL YÜKLEME

Şirketimiz 2007 yılından beri Türkiye’ nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır. Optimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek, bayilerin yaşayabileceği sorunlara anlık müdehaleler ile çözüm sağlamaktadır. Bayilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.

Şirketin mali ve ortaklık yapısı oldukça şeffaf ve yatırıma açık bir şekilde kendi öz sermayesi ile geleceğe güvenle bakmatadır. Şirketimizin merkezi Türkiye’ nin göz bebeği Sivas Ticaret Merkezindedir.

Şirketimiz güçlü bayi ağı ile yaptığı hamlelerle maliyetleri minumum seviyeye düşürerek bayilerimize imkanlar sunmaktadır. Bayilerimize hızlı, güvenilir bir webservis platformu oluşturarak veya Fatura Kontör Pos cihazı üzerinden de işlem yapabilme olanağı sağlanmıştır. Türkiye’ nin 81 ilinde faaliyet gösterek, inanmış kalplerin umudu olmuştur. Bizler inandık, işimizi ve sizleri seviyoruz. Sizler ile birlikte çok daha güzel günlere imza atacağız. Daha yapacağımız bir çok yeniliği bizimle yaşamak ve bu sektörde kazanç sağlamak istiyorsanız hemen bayimiz olun ve Turkiye Teknoloji ve iletişimin farkını sizde yaşayın.

Online Kontor Yükleme, Ses Paketleri, SMS Paketleri, Nar Paketlleri, Turkcell Paketler, Avea Bal Paket Yükelemeleri, Avea Paketler, Vodafone Paketler, Uluslar Arası Arama Kartları ürünleri online olarak satılmaktadır. Yüklemeler 7/24 Online gerçekleşmektedir.

Parça Kontör, Toptan kontör, Kontör bayiliği, Kontör Sitesi, Parça Kontör Sitesi, Parça Kontör Bayiliği, Toptan Kontör Bayiliği, Toptan Kontör Sitesi, ve diğer tüm kontör ihtiyaçlarınız için güvenilir bir siteye ihtiyacınız var ise biz buradayız. 2007 yılından beri sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Merdiven altı firmalardan çalışmaktan bıkmadınız mı? Nice firmalar , nice fiyatlar ile piyasaya çıkmadımı? Geldikleri hızda çekip gittiler silindiler. Sitemizden yapacağınız her işlem için Sistem ay sonunda fatura kesmektedir. Her kontör yüklemeniz her işlemini kayır altındadır. Türkkiyenin en büyük Yeminli mali müşavir firmalarından Yaşar Kızılkum Yeminli Denetim ile şirketimiz denetlenmektedir. Kontör bayisi olmak ve sizde kontör satarak para kazanmak istiyor iseniz bayimiz olun, Hizmet ve kaliteyi sizde yaşayın.
Toptan Parça Kontör, parçakontör, toptankontör, kontör bayiliği, Kontör yüklemeleri yapmak için bayimiz olun. Sizde TÜRKİYE KONTÖR.ün farkını yaşayınız.

Toptan kontör olarak sizlere en iyi fiyatlar ile sağlıklı ve uzun süreli hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini toptan parça kontör sitemiz ile en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

http://www.turkiyekontorbayiligi.com

Detaylar


Firma Yetkilisi turkiyekontorbayiligi.com
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe YAKUPOĞLAN SİVAS MERKEZ
İl Sivas
E-mail -
Telefon 0553 018 56 46
Adres CUMHURİYET MAHALLESİ MİMAR SİNAN CADDESİ NO 7 YAKUPOĞLAN SİVAS MERKEZ SİVAS MERKEZ İL DİSTRİBÜTÖRÜMÜZ SENABİL TOPTAN TL İLETİŞİM 0553 018 56 46
Ülke Turkey
Şehir Sivas
distance: 5,796 Kilometers
Address Sivas Merkez, Sivas, Türkiye
Kategori
Anahtar Kelimeler         

Konum