seo

Sanalpeynirci


no-image-19526
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Ticari faaliyetine 1962 yılında, kurucumuz ve aile büyüğümüz merhum Ahmet UZUN tarafından Anadolu’da mandıracılıkla başlamıştır. Anadolu’daki mandıralarımızda yörelere özgü peynirler imal edilmiş olup başlıca imal edilen ürünler Urfa peyniri, Otlu peynir, Örgü peyniri, Anadolu kaşarı, tulum peyniri ve klasik koyun peyniridir. Uzun bir süre mandıracılık faaliyeti devam ettirildikten sonra 1979 yılında İstanbul’da Unkapanı gıda toptancıları sitesinde başlayan toptan peynir satışı hizmeti daha sonrasında, şuan İstanbul kuru gıda toptancıları sitesi RAMİ ve Mega Center Bayrampaşa’da toptancı hizmetine devam etmektedir. Ayrıca 1984 yılından günümüze başta Şirinevler halk pazarı olmak üzere parekende satışa başlamıştır ve sonrasında Şirinevler, Bahçelievler, Bakırköy’deki seçkin ürün yelapzesiyle, eşsiz yöresel lezzetleriyle, butik şarküteri hizmetini değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir.
UZUNLAR, Anadolu’nun kaynağından tedarik ettiği yöresel peynirlerin ve gemlikte bulunan zeytin işleme tesislerinden elde etiği en kaliteli ürünleriyle ve zengin çeşitleriyle hizmetine devam etmektedir.
50 yılı aşkın kahvaltılık ürün tecrübesiyle ve zengin, kaliteli, yöresel çeşit anlayışıyla artık www.sanalpeynirci.com adresine sahip online satış sitemiz ile mağazalarımızda sunduğumuz kaliteli hizmeti internet ortamında da sizlere sunmak istiyoruz.
Yarım asrı aşkın tecrübemizle, siz değerli müşterilerimiz için yöresel ve geleneksel lezzetler ile sadece kahvaltılık hazırlıyoruz!!!

Detaylar


Firma Yetkilisi Uğur Kurşun
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Bahçelievler
İl İstanbul
E-mail sanalpeynirci@gmail.com
Telefon 02123440555
Adres Siyavuşpaşa Mah. Ferit Selimpaşa Cad. No:35/B Bahçelievler/İstanbul
Kategori
Anahtar Kelimeler        

Konum