seo

Sakarya Temizlik

Semerciler Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. No:31, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


SAKARYA TEMİZLİK sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.
SAKARYA TEMİZLİK sektöründe faaliyet gösteren uzman yönetici kadrosuyla, müşterilerine daima güven ve kalite esasına dayalı hizmet vermeyi ilke edinen profesyonel bir kuruluştur. Kurulduğu günden itibaren hizmet konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; sizlere çalışabilecek en iyi çalışma ortamı ve hijyenik ortam sunarak başarıya ve sağlıklı yaşama ulaşma amacımızın tamamlayıcısıdır.
SAKARYA TEMİZLİK müşterilerinin taleplerine en kısa zamanda çözüm üreten, yürüttüğü projeleri sahiplenip müşterilerinin çıkarlarını ön planda tutarak, ekonomik hizmet vermeyi amaç edinen bir kuruluştur. SAKARYA TEMİZLİK, insan ve çevre sağlığını göz önünde bulunduran, profesyonel hizmet anlayışını ilke edinen, “kaliteli hizmet, sağlıklı yaşam” sloganıyla hizmet vermeye başlamıştır.
Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan SAKARYA TEMİZLİK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz den ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Detaylar


Firma Yetkilisi Selami Aytaç
Web Adresi www.sakaryatemizlik.net
İlçe Adapazarı
İl Sakarya
E-mail sakaryatemizlik54@gmail.com
Telefon 0532 219 03 67
Adres Semerciler Mah. Papuççular Cad. Sanem Apt. No : 5 Kadın Doğum Evi Karşısı
Ülke Turkey
Şehir Sakarya
distance: 5,472 Kilometers
Address Semerciler Mahallesi, Milli Egemenlik Cd. No:31, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeler     

Konum