seo

RAFPA RAF SİSTEMLERİ

Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sk. No:15, 34415 Kağıthane/İstanbul, Turkey
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Rafpa uzman kadrosu ve tecrübeli personelleri ile müşterisine en iyi hizmeti sunmakta, Raf sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.
Rafpa raf sistemleri tecrübesini ve bilgisini özgün projelere odaklamış, teknik kadrosu, sağlam kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma konusunda ödün vermeyen bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.
Hedefimiz; kalitesiyle, güvenirliliğiyle, mükemmelliyetcilik anlayışla tanınan bir firma olarak sektöre örnek olan ve her zaman aranan öncü kuruluş olmak.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun çözümleri üretmek, Her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak, Hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek.
Personelin yeni teknolojileri takip etmesini ve kendisini sürekli geliştirmesini sağlamak, Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak, Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün tanınan ve güvenilir firması olmak.

Detaylar


Firma Yetkilisi KEMAL ERDOĞAN
Web Adresi www.rafpa.ist
İlçe KAĞITHANE
İl İSTANBUL
E-mail rafpa@rafpa.ist
Telefon 02122701227
Adres Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:42 Gökyapı İş Merkezi 2. Kat Ofis 16
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,422 Kilometers
Address Emniyetevleri Mahallesi, Yeniçeri Sk. No:15, 34415 Kağıthane/İstanbul, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeler       

Konum