seo

Pramit Medikal Hasta Karyolası satış imalat kiralama

türkiye istanbul ümraniye çardak sk
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Pramit Medikal hasta karyolası, havalı yatak ve hasta yemek masaları sektöründe uzun yılları aşan üretimi sonucunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duyarız.

Firmamız Kurulduğu günden itibaren hasta karyolası üretimi yapan uzman kadrosu olan şirketimiz. İstanbul ilçesinde imalathane, depo ve showrularımızdan hasta karyolası ve diğer yatan hasta ürünlerinin imalatı ve ithalatın yanı sıra satış ve kiralamasını üstlenerek hızlı servis araçları ile tüm istanbul da hasta karyolası ve yatan hasta ürünlerini kurulduğu andan itibaren kalite, disiplin, güven müşteri memnuniyetine önem vermemiz. Zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede hasta karyolası sektöründe ilk olarak istanbul daha sonra tüm türkiyede tanınmış ve ilkerinden asla vazgeçmeyen firma olarak devamlı yükselen pramit medikal.

Hizmette kalite, dürüstlük, uygun fiyat, zamanında teslimat ve ürün satış ve sonrası sınırsız hizmet veren firmamızın vazgeçilmeyen prensipleri olması tüm türkiye’ de hasta karyolası satış ve kiralama konusunda bizi vazgeçilmez yapmıştır. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz. Pramit Medikal sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. ​

Detaylar


Firma Yetkilisi Kaan topçu
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe ümraniye
İl istanbul
E-mail pramitmedikal@hotmail.com
Telefon 05374325747
Adres çardak sk no:34 ümraniye ist
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,422 Kilometers
Address türkiye istanbul ümraniye çardak sk
Kategori
Anahtar Kelimeler              

Konum