seo

Parlak Çiçekçilik

Kocatepe Mh., Şehit Parkı Caddesi (34. Sk.) 213-221, 34200 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Parlak Uluslararası Çiçekçilik, 1993 yılında İstanbul’da kurulmuştur… “Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik” sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Parlak Çiçekçilik, 21 yılı aşan tecrübesi ve her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Dedemden.com  E-ticaret sitesi Parlak Çiçekçilik kuruluşudur
Parlak Çiçekçilik, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, Türkiye’nin ilk birkaç online mağazasından birini kurarak, Perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır.. Bugün 200’ün üzerinde online mağazamız bulunmaktadır.

Yine firmamız , 1996 Yılında, Interflora üyesi olarak, Türkiye’nin her noktasına, Dünyanın 39 ülkesine kaliteli ve hızlı çiçek gönderimini portföyüne katmıştır.

Parlak Çiçekçilik, İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki “Daima Yenilik” başlığına uygun olarak , 2007 yılında “Parlak Çiçekçilik” markası, Türk Patent Enstitüsü’ne tescil ettirmiştir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

MİSYONUMUZ
“Daima yenilik” ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;
Dedemden.com  E-ticaret sitesi Parlak Çiçekçilik kuruluşudur
Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
Kalite
Daima Yenilik

Detaylar


Firma Yetkilisi ahmet parlak
Web Adresi www.parlakcicekci.net
İlçe Bayrampaşa
İl İstanbul
E-mail parlakcicek44@hotmail.com
Telefon 02126401314
Adres şehir parkı cad 221
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,413 Kilometers
Address Kocatepe Mh., Şehit Parkı Caddesi (34. Sk.) 213-221, 34200 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
Kategori
Anahtar Kelimeler       

Konum