seo

parçacımoto

Bahçekapı Mahallesi Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak. No: 23
logo-385x66.jpg
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Parcacimoto 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. İlk günden bugüne büyüyerek devam ediyoruz. Şu anda İki şubemiz var. Etimesgut Şaşmaz Sanayi ve Yenimahalle Başkent Sanayi sitesinde hizmet vermekteyiz. 90.000 den fazla yedek parça çeşidimiz var. 3.000m2 den fazla depolama alanımız var. Personel sayımız 25 üzerinde.

Kaliete ve Fiyatı buluşturduk.

İşimiz; Renault, Fiat, Alfa Romeo, Dacia yedek parçalarını müşterilerimize uygun fiyatlı sunmak. Ürünlerimizle ilgili bilgiyi profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta. Sitemizde bulunan parça bulucu sayesinde aracınızın marka, model, model yılı ve motor tipini seçerek uygun parçaları listeleyebilir. İstediğiniz parçanın muadil markalarını listeleyebilirsiniz. Türkiye geneline kargo ile gönderim yapıyoruz. Ankara içi 6 adet sevk aracımız mevcut. Yedek parçalar stoklarımızda mevcut olduğu için aynı gün sevkiyat yapmaktayız.
Ödeme yöntemlerimiz esnek olup kaporta parçaları hariç kapıda ödeme yapmaktayız. Diğer ödeme yöntemlerimiz kredi kartı ile 3D ödeme, banka havalesi, PTT havalesi ile ödeme.

Güvenirlilik nasıl garanti ediliyor?

Kapıda ödeme yöntemi bizi tanımayan müşterilerimiz için bir seçenek. Ayrıca 3D ile kredi kartı işlemlerinde ilgili cep numaranıza mesaj gelir. Onaylamanız ile işlem gerçekleşir. Web sitemizde SSL sertifikası bulunduğu için bilgileriniz 256bitlik şifreleme sistemi ile şifrelenir. Ödemeniz ise bankanın ödeme sayfasından gerçekleşir.

Esneklik var mı?

Aldığım ürün olmazsa! Size sunmuş olduğumuz bilgiler nettir. Yanlış ürün almanız vb. sebeplerden ürünü iade etmek değiştirmek isterseniz ürünü kullanmamanız şartı vardır. Bunun dışında müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenip ürünü iade alabilir, değişim talebinizi gerçekleştirebilir.

Kargo teslimat nasıl oluyor?

Ürünler sipariş verdiğiniz gün sevk ediliyor. Size kargo firmasında takip numaranız mesaj atılıyor. Bu sayede internetten yedek parçanızın nerde olduğunu sorgulatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünleri teslim alırken kontrol etmeniz. Teslim imzasını teslim aldıktan sonra imzalamanız.

Detaylar


Firma Yetkilisi recai temir
Web Adresi www.parcacimoto.com
İlçe etimesgut
İl ankara
E-mail info@parcacimoto.com
Telefon 05423384298
Adres Bahçekapı Mahallesi Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak. No: 23
Ülke Turkey
Şehir Ankara
distance: 5,540 Kilometers
Address Bahçekapı Mahallesi Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak. No: 23
Kategori
Anahtar Kelimeler               

Konum