seo

On Yazılım

Türkiye/Ankara/Özevler Mh/ İvedik Cd
42.onyazilim.jpg
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


On Yazılım Bilişim Hizmetleri, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1998 yılında faaliyetlerine başlamış, alan adı ve hosting yönetimi, web site tasarımı, masaüstü programlama, donanım/yazılım kurulum ve desteği, sistem göçleri, yakın destek gibi bilişim, internet ve bilgisayar terimlerinin her biri ve hepsi ile bir çok alanda çalışmalar yürütmüştür.

On Yazılım, küçük orta veya büyük ayrımı yapmadan tüm sektörlerde tüm işletmelerin ihtiyaçlarını çözecek hem hızlı hem pratik hem ekonomik websitesi edinme imkanı sağlamaktadır. Websitesi kurmanın artık bir lüks değil ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak ilkeli bir anlayış ile her sektörde kullanılabilecek ve kolayca yönetilebilen website sayfaları sunmaktadır.

On Yazılım, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerine ticari veya tanıtım sitelerinin kurulumu ve geliştirilmesinde teknik destek verdiği gibi sonrasında da ihtiyaçlar doğrultusunda titizlikle siteyi takip ederek yapılmasını gerekenleri yerine getirir veya getirilmesi hususularında bilgilendirme yapar. Sürekli yenilikler ve güncellemeler ile siteniz her zaman zamanın değişimlerine ayak uydurabilecektir.

Kalitenin ucuza da yapılabileceğini göreceksiniz. On Yazılım ailesine katılarak aileden biri olacaksınız. Sizleri de bekleriz.

Detaylar


Firma Yetkilisi On Yazılım
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Yenimahalle
İl Ankara
E-mail destek@onyazilim.com
Telefon 0312 334 92 81
Adres Özevler Mahallesi Ivedik Cad. No: 235/C 06600 Yenimahalle / ANKARA
Ülke Turkey
distance: 5,547 Kilometers
Address Türkiye/Ankara/Özevler Mh/ İvedik Cd
Kategori
Anahtar Kelimeler           

Konum