seo

Nedo İthalat Ltd Şti

[listtype]

Cihannüma Mh., Akmaz Çeşme Sokak 1-23, 34200 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Nedo Ithalat

Nedo ithalat Ltd Şti, İstanbul merkezli 23 yıldır ölçüm sektörünün önemli markalarının temsilciliklerini yapmış bir firmadır. Sektörün öncü grubuna ait İsviçre teknolojisi Geomax Positioning firmasına ait total station, nivo, teodolit ve GNSS cihazlarının satış ve teknik servis hizmetini vermektedir. Geomax Positioning Hexagon Holdingin bünyesinde ileri teknoloji ile Dünya standartlarında üretim yapan survey firmasıdır. Siz değerli müşterilerimiz için sektörde en kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla sunmaya gayret göstermektedir .

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Nedo İthalat Ltd. Şti. olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, ürün ve hizmet kalitesini geliştirilen müşteri odaklı politikalarla daha da ileriye taşıdık. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı çalışma bizim iş prensibimizdir.
Geomax İsviçre teknolojisini Ekonomik cihazlarla birleştiren Hexagon Gruba ait Dünya markasıdır. Nedo İthalat Geomax markasının Türkiye mümessili ve tek yetkili teknik servis hizmetini veren firmadır.

Detaylar


Firma Yetkilisi Özgür Serkan Uslu
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Beşiktaş
İl İstanbul
E-mail ozgurserkanuslu@gmail.com
Telefon 0212 260 7846
Adres Cihannüma mah. abbasağa sok. 10/2
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,418 Kilometers
Address Cihannüma Mh., Akmaz Çeşme Sokak 1-23, 34200 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
Kategori
Anahtar Kelimeler    

Konum