seo

Natural Kamyonum Ltd. Şti.

[listtype]

Kırkkonaklar Mahallesi, 329. Cadde, Çankaya, Türkiye
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


16 yıldır otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Kamyonum Dergisi aylık 11.000 tirajı ile İngilizce Türkçe yayınlanmakta ve yurt dışına da dağıtımı yapılmaktadır. Sektörün lider yayın kuruluşu Kamyonum, sektörün her alanından haber akışı sağlamasının yanında; özel dosyalar, test sürüşleri, ve yakın plan çalışmaları ile sahada etkin bir şekilde çalışmakta, her alanda hizmet üretmektedir. Ayrıca sektördeki en son gelişmelere, yeni mevzuat ve uygulamalara ilk önce Kamyonum dergisi yer vermektedir.

Yurt dışı haber açısından da etkin bir mecra olan Kamyonum yurt dışından da büyük bir takipçi sayısına sahip olmakla birlikte global markaların en son haberleri de önce Kamyonum dergisine gelir.

Kamyonum Dergisi’nin 16 yıllık tecrübe ve birikimi ile Türkçe ve İngilizce yayın yapan Otobüsüm Dergisi de özel dosyaları, test sürüşleri ve özgün içerikleriyle sektörün nabzını tutmaktadır.

Aynı zamanda Kamyonum ve Otobüsüm dergileri www.kamyonum.com.tr, adresine ek olarak Dmags, Turkcell Dergilik, Issuu ve Magzter’de de yayınlanmaktadır.

Ayrıca markaların yoğunluklu olarak tercih ettiği ve etkili bir mecra olan www.kamyonum.com.tr, aylık 900 bin üzerinde tekil, 3 milyon civarında sayfa gösterimi ve Alexa sıralaması Türkiye genelinde ilk 400’deki yeri ile alternatif mecralara göre açık ara öndedir. Sektördeki güncel gelişmelere yer veren www.kamyonum.com.tr aynı zamanda taşımacılık sektörünün yapı taşı olan kamyon şoförlerine de ses olmaktadır. Şoförlerin sorunlarını dinleyen ve bu sorunları yetkililere aktarmayı kendine misyon edinen Kamyonum, teknik konulardaki haber çalışmalarını da videolar ile destekleyerek sektörde en çok tercih edilen mecra konumuna erişmiştir.

Sektöre ilişkin yenilikleri ve gelişmeleri anında duyuran Kamyonum, mobil uygulaması ile kullanıcıların telefonlarıyla her ortamda son gelişmeleri takip etmelerini de sağlamaktadır. Sektörün beğeni ile karşıladığı Kamyonum mobil uygulama android ve ios telefonlara ücretsiz indirilebilmekte ve anlık bildirimlerle son gelişmeleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Son dönemde de özel haber çalışmalarını sektörden gelen olumlu geri bildirimlerle detaylı bir şekilde devam ettiren Kamyonum dergisi bu çalışmalarının yanında www.kamyonum.com.tr web sitesinde Kamyonum tv olarak videolu röportajlara da yer vermektedir.

Detaylar


Firma Yetkilisi Nuray PEKCAN
Web Adresi www.kamyonum.com.tr
İlçe Çankaya
İl Ankara
E-mail dijitalajans35@gmail.com
Telefon 0 312 491 87 87
Adres Kırkonaklar 329.Cad. 360.Sok. 39/3 Çankaya/ ANKARA
Ülke Turkey
Şehir Ankara
distance: 5,547 Kilometers
Address Kırkkonaklar Mahallesi, 329. Cadde, Çankaya, Türkiye
Kategori
Anahtar Kelimeler       

Konum