seo

Misyon Organizasyon - Konya Organizasyon Hizmetleri

[listtype]

Türkiye/Konya/Selçuklu
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Misyon organizasyon, kurum ve kuruluşların bünyesinde bulundurduğu hizmetleri, alanlarındaki ihtiyaçlarına göre A′ dan Z′ ye anahtar teslim proje üretip uygulayan ve gerektiğinde 7×24 hizmet anlayışıyla üstlendiği sorumluluğun bilincinde, uzman kadrosuyla, dürüst, kaliteli, ilkeli hizmet anlayışından sapmadan yoluna devam etmektedir.

Misyon organizasyon, çalıştığı firmalarla, müşteri kelimesinin sınırları dışında, uzun süreli dostluk ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktadır. Omuzlarımızdaki en ağır yük müşterilerimizin güvenidir. Bunu taşımaktan onur ve gurur duyuyoruz…

Misyon organizasyon, müşterilerini daimi “İş Ortağı” olarak algılamasının doğal bir sonucu olarak, ürün yelpazesini geniş bir alana yaymış, kurumsal müşterilerinin organizasyonun tüm gereksinimlerini tek elden karşılama amacıyla hizmetlerinde sinerji ve uzun yıllar sürecek bir iş ortaklığını hedeflemiştir.

Misyon organizasyon, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, organizasyon, tanıtım, prodüksiyon , reklam, grafik, tasarım, internet, ve bilişim hizmetleri sektörlerinde hizmet kalitesi ile başarılara imza atarak, bu alanda takip edilen bir kuruluş olmaktır.

Detaylar


Firma Yetkilisi Misyon Organizasyon
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Selçuklu
İl Konya
E-mail info@misyonorganizasyon.com.tr
Telefon 0.332 236 40 50
Adres Nişantaş Mahallesi Şahinağa Sokak Mamuriye Sitesi 18/B Selçuklu-KONYA
Ülke Turkey
Şehir Konya
distance: 5,366 Kilometers
Address Türkiye/Konya/Selçuklu
Kategori
Anahtar Kelimeler    

Konum