seo

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Türkiye/Kocaeli/Gebze
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Kocaeli, NAKLİYAT
Marmara Bölgesinin en büyük nakliye firması olan bekiroğlu Beykoz Nakliyat %100 müşteri memnuniyeti temeline dayanan hizmet anlayışımız ile sağlamış bulunmaktayız. Evinizden evinize eşyalarınızı kaliteli poliporüten/kraft karışımı ambalajlama malzemesi ile paketleyip profesyonel nakliye personelimiz ile hasarsız nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Beykoz ilçesinden Türkiye’ nin her tarafından 7/24 nakliye fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Piyasayı araştırın bizim fiyatlarımıza bu kalitede evden eve nakliyat yapan başka bir firma bulamazsınız. Referanslarımız bunun en güzel kanıtıdır. Nakliye ve paketleme ekibimiz maaşlı, sigortalı olarak yanımızda çalışan daimi elamanlardan oluşmaktadır. Marangozundan, elektrikçisine profesyonel iş erbaplarından seçilmiş insanlardır. Firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalar sigortalı ve güvenlidir. Ülkemizin her yerinde sigortalı ve güvenli taşımacılık hizmeti veren bekiroğlu Beykoz Nakliyat bu alanda ki başarısını artık bölgemizin dışına taşımaktadır. Size her zaman yardımcı olacak ucuz, güvenli ve kaliteli nakliyat şirketi mi arıyorsunuz? Detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. kocaeli evden eve nakliyat, kocaeli ev taşıma, kocaeli şehirler arası nakliyat

Taşıma süreci bizimle iletişime geçtiğiniz anda başlar.
Profesyonel eksperlerimiz, taşımaya dair tüm operasyonel ayrıntıları değerlendirmek için yerinde inceleme yapar. Taşıma gün ve saatinde ekibimiz, gerekli tüm ekipmanla birlikte gelir, eşyalarınızı özenle ambalajlayarak kamyona yükler; taşıma tamamlandığında, ambalaj ve kolilerinden çıkartır ve son olarak büyük eşyalarınızı da istediğiniz düzende konumlandırıp size veda eder.
Expertiz Hizmetleri
Profesyonel ekspertiz ekibimiz taşınacak olan ev veya ofis eşyalarınız ile taşımanın yapılacağı binayı inceler; ve nakliye operasyonuna dair, aşağıda maddeler halinde sıralanmış detayları göz önünde bulundurarak bir maliyet raporu hazırlar:
Eşyaların kapladığı toplam alan ve boyut
Eşyaların miktar ve cinsine göre kullanılacak olan ambalaj malzemelerinin türü ve sayısı
Eşyaların toplam ağırlığı ve taşıma mesafesi
Eşyaların miktar ve ağırlığına göre taşıma için gerekli olan personel sayısı
Eşyaların miktar ve ağırlığına göre taşıma için gerekli olan aracın kapasitesi
Eşyaların araca yüklenmesi ve araçtan indirilmesinde, personelin kullanılacağı yol üzerindeki imkânlar

Detaylar


Firma Yetkilisi sehirlerarasi-nakliye.net
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Gebze
İl Kocaeli
E-mail evtasimahizmetleri@gmail.com
Telefon -
Adres MERKEZ / Mustafapaşa Mahallesi Şehit Yılmaz Argon Caddesi No:116/G Gebze,Kocaeli, Türkiye
Ülke Turkey
Şehir Kocaeli
distance: 5,422 Kilometers
Address Türkiye/Kocaeli/Gebze
Kategori
Anahtar Kelimeler    

Konum