seo

Hik Yapı

Emek Adnan Menderes, Mimar Sinan Cd. No:1, 16150 Osmangazi/Bursa, Turkey
hik yapı inşaat firma logosu.jpg
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


40 Yıllık Tecrübe

1975 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Kabaoğlu İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.

2013 yılında Hikyapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Hikyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Hikyapı İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40. yılına ulaşan Hikyapı İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Hikyapı İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.

Detaylar


Firma Yetkilisi Muhammed KABA
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Osmangazi
İl BURSA
E-mail info@hikyapi.com
Telefon 2242430030
Adres Adnan Menderes Mh Turgut Özal Cd Kabaoğlu İş Hanı No:26 Z/17 16150 Osmangazi/BURSA
Ülke Turkey
Şehir Bursa
distance: 5,349 Kilometers
Address Emek Adnan Menderes, Mimar Sinan Cd. No:1, 16150 Osmangazi/Bursa, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeler             

Konum