seo

Fitside Personal Training Pilates Fitness

Akasyalı Sok. No:3 4.Levent,İstanbul
fitside.png
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


“Fitside Personal Training, Pilates, Fitness
Fitside Türkiye’nin ilk “Personal Training” kavramını 2009 dan bu yana hayata geçiren ilk spor kulübüdür. Bu nedenle fiziksel egzersizlerini yapmaya gelen her öğrenci, öncelikle detaylı bir fiziksel uygunluk ve postür testlerinden geçer.. Bu testler sonrasında öğrenciler kendi kas dengesizliklerine göre tasarlanmış egzersizler ile çalıştırılmaktadır. Türkiye’nin başka hiçbir spor kompleksinde bulunmayan bu detaylı fitness testleri, işinde uzman fizyoterapist, osteopat ve ortopedistlerin öneri ve yönlendirmeleri ile birlikte kullanılmaktadır. Böyle bir yaklaşım ancak yatırımını spor malzemesinden çok, spor eğitmenlerinin gelişimi ve sürekli eğitimine harcayan bir ekip olarak çalışmak ile mümkün olabilir.
Fitside ekibinde alanında uzmanlaşmış eğitmenler tarafından Aletli Pilates, fitness, kickboks, crossfit, özel grup dersleri, beslenme danışmanlığı, yoga eğitimleri verilmektedir. Fitside ekibindeki bütün eğitmenleri spor akademisi mezunu olmanın dışında her hafta yeni konularla geliştirilmiş uzun süreli bir kulüp içi eğitimine katılmak zorundadırlar.
Personal Training veya kişiye özel çalışma; en başarılı sonucu en kısa zamanda alabilmek adına bir fitness eğitmeni ile bire bir çalışmaktır. Böylesine özel bir çalışmanın bir çok faydaları vardır.. Size özel eğitim için ücretsiz personel training fitness demo dersimize katılabilirsiniz. “

Detaylar


Firma Yetkilisi Uğur Özgür
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Levent
İl İstanbul
E-mail fitsidetraining@yandex.com
Telefon 0 (212) 282 56 16
Adres Akasyalı Sok. No:3 4.Levent,İstanbul
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,422 Kilometers
Address Akasyalı Sok. No:3 4.Levent,İstanbul
Kategori
Anahtar Kelimeler        

Konum