seo

Fiberlam

[listtype]


Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Gelişmiş Fiber Teknolojimizle 200 Lt`den İstenilen Tona Kadar Kullanım Yerine Göre Uygun Polyester Depolar İmal etmekteyiz Ayrıca Depolarımıza 20 Yıl Garanti Vermekteyiz Sıcağa Dayanıklı Polyester ile Sıcak Su Depolarıda Sipariş…

1998 yılında Yılmaz ÖVER tarafından kurulan Fiber-Lam Fiber Glass San. 15 yıldır Tire’de büyük baş ve küçük baş çiftlik ekipmanları imalatını yaparak Tire’den Türkiye’nin her yerine ürün pazarlamaktadır.
Firmamız, bulunduğumuz hayvancılık sektöründe tüm ürünleri en kaliteli düzeyde tutarak, gerek satış, gerekse satış sonrası desteği müşterilere sunmaktadır. Hayvancılığın temel geçim kaynakları arasında olduğu Tire’de, hayvan tesislerinin geliştirilerek üretiminde zirvede olan Fiber-Lam köklü geçmişinden aldığı güç ve güven ile Türkiye çapında üretim yapmaya devam etmektedir.
Son teknoloji makinelerin ve alanında uzman iş gücünün bir araya geldiği üretim atölyesinde, kusursuz ve sağlam üretim yapmak temel prensibimizdir. Sizlerle birlikte geldiğimiz bu noktada son kullanıcıya yönelik ürün stratejisini gerçekleştirerek sektörün değişken pazarını eşdeğerde tutup gerçek zamanda etkinleştirerek ve tüm ürün çeşitlerini kaliteli ve geniş düzeyde tutarak en uygun fiyatta herkese uygun ödeme seçenekleriyle birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Yılmaz ÖVER tarafından kurulup, kaliteli hizmet anlayışı ile bugünlere taşınmıştır.

Detaylar


Firma Yetkilisi Yılmaz (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Adresi *
İlçe Tire
İl İzmir
E-mail -
Telefon 090-232-5120858
Adres Fevzi Paşa Cad. No:16 Büro
Kategori