seo

DeriTel Deri Telefon Kılıfları

Oruçreis, Esenler, Giyimkent 17. Sk., 35 a, 34235 Istanbul, Turkey
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti tekstil sektörünün içinde yaklaşık yirmi beş yıldır çalışma ortamı içinde bulunan ortaklar tarafından kurulmuştur. Sanal Market, tekstil etiket, telefon kılıfı, cüzdan kılıf guruplarında üretim, hizmet ve sanal satış faaliyetini sürdürmektedir. “deritel” “Deri kılıflar , Yerli Markalar”,ve “Birbiral” sanal mağaza markası ile yeni nesil girişimci olarak ticari yaşamda yerini almıştır.

Türkiye, teknoloji üretimi ,markalaşma ve geliştirilmesinde istenilen başarılara ulaşamamıştır. Deritel; Türkiye’nin deri sektöründeki başarısını akıllı telefon kılıfları alanında marka yaratarak olarak belirlemiştir.

Akıllı telefon kılıfları ürünleri ile, rekabet güçlerinin artması, marka bilinirliğinin uluslar arası standartlara ulaşması için deritel “Deri Ürünler ve Yerli Markalar” sanal mağazasını hizmete sunmuştur.
deritel sanal ticaret ile alışveriş yapan cep telefonu kullanıcılarınınihtiyaç duyduğu deri kılıf ürünleri üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını sağlama önceliğimizdir.
Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışıyoruz.

Alışverişte kotrol sizde olsun, deritel Sanal Mağazası

deritel.com.tr Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Ştinin birinci elden satış yapan deri cüzdan. Deri Bileklik, Deri kılıf ve deri ürünler mağazası

deritel Ahilik prensiplerinin benimsemiş Telefon kılıfı aksesuarları gurubunda deri kılıf üreticisi ve yenilikçi tasarımlar sunan teknoloji dostu, sağlıklı ve doğal kılıflar ile insan ve doğa dostu bir firmadır.
deritel Müşterilerine aynı hizmeti koşulsuz ve ayrımsız sunar.
deritel müşterilerinin bilinçli alışveriş yapmasının önemle hatırlatır.
deritel mağazasında öncelikle yerli ürünler ve yerli markalara yer verir. Yerli ürünlerin tercih edilmesi için sürekli çalışma içinde olur
deritel alternatif ürünleri sizler için arar, analiz eder, ekonomik ve sosyal faydası tüm tarafların memnun olacağı bir çözümü sizlere sunar.
deritel uluslar arası ve ulusal ticaret kanunlarına , mesafeli satış sözleşmesi hükümlerine uygun bir sanal mağazadır
deritel orjinal ve gerçek ürünler ile yapılmış ve özgün olarak tasarlanmış ürünleri satışa sunar.
deritel kendisi için minumum kar, müşterileri için maksimum fayda sağlar.
deritel yeni fikirler ve pratik çözümler üretir. Yeni ve yaratıcı tüm fikirleri hayata geçirecek yenilikçi politika izler.
deritel Çevre ve doğaya uyumlu ürünler üretir ve tüketiciye sunar.
deritel İnsan sağlığı ve mutluluğunu pekiştirecek doğallıkta ve özgünlükte ürünler üretir.
web sitelerimiz
www.trendetiket.com.tr
www.birbiral.com
www.deriten.com

Detaylar


Firma Yetkilisi Emir Kılıç
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Esenler
İl istanbul
E-mail destek@deritel.com.tr
Telefon 02124381079
Adres Oruç reis, Giyimkent Sitesi, 17. Sok No:35/A
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,414 Kilometers
Address Oruçreis, Esenler, Giyimkent 17. Sk., 35 a, 34235 Istanbul, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeler     

Konum