seo

Cemka Mühendislik


Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


2000 li yıllarda kurulmuş olan Cemka Mühendislik ve Belgelendirme Hizmetleri olarak ISO, CE, HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi), TSE (Türk Standartları Enstitüsü), MARKA ve PATENT konularında, bünyesinde yetiştirmiş olduğu çalışanları ile siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Zaman içerisinde sadece belgelendirme hizmeti yanında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Proje Hizmeti, Denetçi Eğitimleri, Ürün Gözetim ve Muayene, Test ve Ruhsat Hizmeti gibi konularda da siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmektedir.

Yönetim Sisteminizde Kaliteyi CEMKA ile ispatlayın,

Kalitenin artması için şüphesiz standartlara ihtiyaç duyulmaktadır. Cemka Mühendislik ve Belgelendirme Hizmetleri ile işletmeniz için alacağınız Kalite Standart Belgeleri ile rakiplerinize karşı fark atın ve kalitenizi ispatlayın,

Ürününüzün Güvenliğini CEMKA ile ispatlayın,

Unutulmamalıdırki ürünleriniz için almış olduğunuz veya alacağınız Kalite Standart Belgeleri sayesinde ürünlerinizin müşterileriniz ve sizin için güvenilirliğini ispatlayın,

Ürün Gözetim ve Muayenelerini CEMKA ile yapın, Gözünüz Arkada Kalmasın,

Cemka Mühendislik ve Belgelendirme Hizmetleri ürünleriniz için yapmak istediğiniz Test ve Muayeneler için profesyonel eğitimli uzman düzeyindeki çalışanları ile her zaman yanınızdadır.

Cemka Mühendislik ve Belgelendirme Hizmetleri MEYER Belgelendirme Hizmetleri ve Kiwa Türkiye temsilcisi,

MEYER Belgelendirme Hizmetleri A.Ş. kalite alanındaki çalışmalarına 1996 yılından beri devam etmektedir. Yönetim sistemleri ve ürün belgelendirme konusunda Türkak’tan akredite olan ilklerden birisidir.

Kiwa Türkiye, bünyesinde Kiwa Yatırım Holding A.Ş. ve Kiwa Eurasia Belgelendirme Ltd. şirketlerini bulundurmaktadır. Kiwa Türkiye, İstanbul merkezli olup, İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşulan tüm pazarlara deneyimli ekibi ve denetçileri ile hizmetler sunmaktadır.

Cemka Mühendislik ve Belgelendirme Hizmetleri , bilgi birikimi ve tecrübesi ile kaliteyi her zaman geliştirmiştir. Cemka , Tüm Türkiyede sistem, ürün, proses ve kişisel belgelendirme konularında nitelikli ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Konusunda bağımsız ve profesyonel bir kuruluş olarak Cemka Mühendislik ve Belgelendirme Hizmetleri denetim ve araştırma hizmetlerini de sürdürmektedir.

Detaylar


Firma Yetkilisi Mehmet Kürşad Alp (Firma Sahibi / Ortağı)
Web Adresi *
İlçe Konak
İl İzmir
E-mail *
Telefon 090-232-4691571
Adres 1203/11 Sokak No:4/625 Kara Hasan Atli Iş Merkezi Gida çarşisi Halkapinar/ Izmir
Kategori