seo

BOSCH VRF KLİMA SERVİSİ


zenta-muhendislik logo.png
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Zenta Mühendislik olarak biz müşterilerimizin iklimlendirme ve tesisat ihtiyaçlarına çözüm bulmalarına yardımcı olurken yapı ya en uygun sistemleri uygulamayı hedefleriz. Üretici ve ithalatçı firmaların satış sonrası departmanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile kaliteden ödün vermeden VRF Klima sistemleri, Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Otomasyon sistemleri konusunda Mekanik tesisat mühendisliğinin tüm çözümlerini kullanarak yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlar ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermektedir.

Fabrika, bina toplu konut, hastane, Otel, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok yapı için anahtar teslim projelendirme ve uygulamaları yerinde keşif ile veya mimari proje üzerinde çalışarak yatırım ve işletme maliyetlerine göre en uygun sistemlerin seçimi yapılarak proje üzerine çizimi ve uygulamaları yapılmaktadır.

Satış ve uygulamalarını yaptığımız sistemlerin sonrasında da konusunda uzman ekibimizle takibini yaparak sistemlerin sürekliliğini garanti altına alarak müşterilerimize hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Detaylar


Firma Yetkilisi ENGİN ÇATAK
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe ÜMRANİYE
İl İSTANBUL
E-mail zentaboschvrfservis@yk20.com
Telefon +90 216 336 7271
Adres ALTINŞEHİR MH. KELEBEK SOKAK NO:27/A ÜMRANİYE/ İSTANBUL
Kategori
Anahtar Kelimeler      

Konum