seo

BKM PLAST

İstasyon mahallesi gündüz sokak no:63 Kartepe/KOCAELİ
Bkm-Plast-Logo.jpg
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


2012 Yılında atılmış olduğumuz termoplastik sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerleyip günümüze kadar geldik. Bu emin adımlar sayesinde ülke ve dünya lideri olan bir çok fabrikalara en iyi hizmeti sağladık. Aldığımız müşteri memnuniyeti ve ortaya çıkardığımız kalitenin artık bağımsız olmasına karar verdik ve BKM ENDÜSTRİYEL PLASTİK MÜHENDİSLİĞİ şirketini kurduk.
800m2 kapalı alanda işinde uzman ekibi ve önceliği müşteri memnuniyeti olan bkm endüstriyel plastik mühendisliği proses alanlarınıza uygun hesaplamalar ile çevre bakanlığından istenilen baca ölçüm şartlarını yerine getirilmesi konusunda başarılı ve istenilen hizmeti yerine getirmek için çözüm üreten bir firma olmuştur.
polipropilen, polietilen ve pvc plastik malzemeden Başarılı ve Avrupa standartlarına uygun üretimini yaptığımız
Kimyasal depolama tankları, asit kostik daldırma banyoları, beton ve zemin kaplamaları, gaz arıtma sistemleri (scrubber), kimyasal ürün karıştırıcı tankları (mikser), alın kaynak ve elektrofizyon kaynak ile kimyasal boru transfer hatları, tank dolum bosaltma boru hatları ve koku absorbe özel imalatları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Detaylar


Firma Yetkilisi Berat Kansu
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Kartepe
İl Kocaeli
E-mail info@bkmplast.com
Telefon 0 262 373 6667
Adres İstasyon mahallesi gündüz sokak no:63 Kartepe/KOCAELİ
Ülke Turkey
Şehir Kocaeli
distance: 5,450 Kilometers
Address İstasyon mahallesi gündüz sokak no:63 Kartepe/KOCAELİ
Kategori
Anahtar Kelimeler      

Konum