seo

Aydın Şömine

Türkiye/Kocaeli/Bayramoğlu Mh/ Fatih Sultan Mehmet Cd
38.aydinsömine.jpg
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


1993 yılında İzmit Kandıra ilçesinin tatil merkezlerinden biri olan Kefken Beldesinde faaliyet gösteren AYDIN ŞÖMİNE, 1995 yılında Gebze ilçesinin Bayramoğlu tatil semtinde ilk showrumunu açarak özellikle şömine imalat ve montajına yoğunlaşmış ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yaptığı işlerdeki başarısı ile bugüne kadar güçlenerek gelmiştir.

Kendine has dizayn ve kaliteye sahip olan AYDIN ŞÖMİNE, kalite ve tasarım konusunda titiz olan müşterilerinin yanında birçok ünlü simanında evlerine konuk olmuştur. Son yıllarda popülerliği artan hazneli şömineler için şirketimiz 2003 yılında 5 yıl garantili Fransız yapımı INVICTA’yı geniş ürün yelpazesine katarak hazneli şömine imalatınında da iddialı olduğunu göstermiştir. Son yıllarda rağbet görmeye başlayan Sulu Sistem Şömine imalat ve montajıda yine firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Aldığı her işi titizlikle yapan ve zamanında teslim eden bizler, sizlere daha yakın olabilmek için artık internet ortamında değerli müşteri ve ziyaretçilerimizle birlikte

Detaylar


Firma Yetkilisi Aydın Şömine
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Darıca
İl Kocaeli
E-mail info@aydinsomine.com
Telefon 0533 380 41 46
Adres Bayramoğlu Mh. Fatih Sultan Mehmet Cd. No: 166 Bayramoğlu/DARICA
Ülke Turkey
Şehir Kocaeli
distance: 5,417 Kilometers
Address Türkiye/Kocaeli/Bayramoğlu Mh/ Fatih Sultan Mehmet Cd
Kategori
Anahtar Kelimeler            

Konum