seo

Airwheel Elektrikli Tek Teker


Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


BASIN BÜLTENİ:

Tek teker Airwheel yürüme mesafelerini uzatacak, zamanı kısaltacak.

Elektrikli Tek Teker
Airwheel Türkiye’de

Airwheel ile yürüyüş mesafeleri uzayacak

Şehir ayaklarınızın altında

Şehir trafiğinden bunalanların imdadına yetişmesi beklenen ve tümdünyada çıktığı günden bu yana büyük bir akım oluşturan kendinden dengeli elektrikli Tek Teker “Airwheel” 19-20 Aralık tarihlerinde İTÜ Maslak kampüsünde düzenlenen fuarda meraklılarıyla buluştu. İngiltere merkezli Firstwheel firmasının Türkiye’de kurduğu Project42 Limited Şirketi aracılığıyla dağıtımı gerçekleştirilecek olan “Tek Teker” Airwheel ilk kez Türk tüketicisiyle buluştu. Çok yakında farklı modelleri ile teknoloji marketler ve www.project42.com.tr adresinden tüketicilere de sunulucak olan Airwheel, 19-20 Aralık tarihlerinde İTÜ Maslak kampüsünde düzenlenen fuarda yerini aldı. Çeşitli aktivitelerin ve gösterilerin sergilendiği fuarda gençlerin ilgi odağı haline gelen Tek teker Airwheel’I meraklılar denemek için adeta birbiriyle yarıştılar.

Hızlı şarj ediliyor

Airwheel X5

Hareketli cihazların yönünün dengelenmesinde kullanılan jiroskop sayesinde Airwheel, hareket halindeyken kesinlikle öne ve arkaya devrilmiyor ve binicisinin vücut hareketlerinden komut alarak kolayca hızlanabiliyor ya da yavaşlayabiliyor. Jiroskop teknolojisi, uçak ve helicopterlerin havada sarsılmasını engellemek için kullanılmasının yanısıra şimdi akıllı cep telefonlarında da yatay ve düşey dengeyi sağlamada kullanılıyor. Şehir trafiğinden bunalan veyürüme mesafelerinde özgürlük ve konfor sağlayan Tek Teker Airwheel, hızlı şarj edilmesi, uzun mesafeleri katedebilmesi ve bisiklet hızına çıkabilmesi gibi özellikleri ile de dikkat çekerken, sıfıremisyon ve çevre dostu olma özelliği ile de tercih ediliyor.

Her yola uygun

Project42 Türkiye Sorumlusu Hasan Basri Özaydın, yer kaplamadığı için kullanılmadığı zamanlarda bagajda, otobüste, metroda, yaya alt geçidinde elde taşınabilen rahatlıkla Airwheel Tek Teker’in asfalt, kilit taşı, parke, kaldırım ve toprak yol dahil hemen her türlü yol şartlarına göre tasarlandığını söyledi. Özaydın,Airwheel’in farklı modelleriyle Türk tüketicisine çok yakında sunulacağını belirterek, “Biz Tek Tekerlerimizi Avrupa ülkeleri ile aynı zamanda Türkiye’de satışa sunuyoruz. Fiyat aralığı 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişiklik gösterecek. Beğeniye göre farklı tasarım ve modellerimizle Türk tükecisiyle buluşacağız” diye konuştu. Avrupa’da İngiltere, İrlanda ve Estonya’da satışta olduklarını kaydeden Özaydın, Türkiye’de de ilk yıl ortalama bin 200 adet Airwheel satışı hedeflediklerini, her yıl yüzde 20 büyüme beklediklerini söyledi.

Birkaç günde ustası olunabiliyor

Airwheel Q1

Airwheel Tek Teker’in hem eğlenceli hem de pratik bir taşıma aracı olduğunu vurgulayan Hasan Basri Özaydın, Tek Teker Airwheel’in tüm dünyada hızla yayılan bir akım haline geldiğini, Türkiye’nin de genç ve dinamik nüfusuyla bu akıma ayak uyduracağına inandıklarını söyledi. Birkaç gün pratik yaparak Tek Teker Airwheel’in ustası olunabileceğini dile getiren Özaydın, “Tek Teker’lerimizi daha çok gençlerin tercih ettiğini ancak bisiklet binebilen her yaştan insanın kullanabileceğini söyledi.

Proje42 Akademi eğitim verecek

Airwheel Tek Teker ile ilgili ürünlerin tanıtım ve eğitimi amacıyla Proje42 Akademi’yi de kurduklarını belirten Hasan Basri Özaydın, genç ve dinamik çalışma ekibinin Türkiye’de üniversitelerde, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde ve kamuya açık bazı alanlarda Türk insanına Tek Teker’i tanıtmak ve öğretmek için bazı aktivitelerde düzenlemeye başladıklarını sözlerine ekledi.

Teknik özellikler:

Airwheel Tek Teker’lerin, modeline göre ortalama 300-400 Watt motoru bulunuyor. İçindeki Jiroskop teknoloji ile çalıştığı ve hızlandığı sürece kendisini dengede tutuyor. Kenarlarında açılır katlanır iki pedalı bulunan Tek Teker Airwheel, binicisinin vücut hareketlerini komut olarak algılıyor ve öne eğildiğinde hızlanıyor, topuklara ağırlık verince yavaşlayıp duruyor. Modeline göre ortaama olarak bir saatte şarj oluyor, tek şarj ile lityum pilleri sayesinde modeline göre 10-20 km arasında mesafeyikatedebiliyor ve 18 km hıza ulaşabiliyor.

Airwheel Tek Teker’in, Q1,Q3, X3, X5, X6 ve X8 olmak üzere hem tek tekerlekli hem de çift tekerlekli modelleri bulunuyor.

Daha fazla bilgi için

Hasan Basri Özaydın Proje42 Türkiye Sorumlusu

0 533 621 11 35

Detaylar


Firma Yetkilisi Hasan Basri ÖZAYDIN
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe -
İl -
E-mail hasan@project42.com
Telefon 0 (533) 621 11 35
Adres -
Kategori
Anahtar Kelimeler        

Konum