seo

A AND J YATIRIM TURİZM VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

[listtype]

Yenibosna Merkez Mahallesi, 29 Ekim Cd. No:10, 34197 Bahçelievler/İstanbul, Turkey
logo.png
Firma Sahibine Mesaj Gönder

Açıklama


Vizyonumuz : A and j yatırım turizm ve dış ticaret ltd.şti olarak vizyonumuz ; müşteri odaklı bir yaklaşımla Orta Doğu ve Afrika Arap ülkerinin hizmet sektöründe yer aldığımız uzman markalarla geleceğe yatırım temelleri oluşturmaktayız.

Hizmet sektöründe öncü olmayı hedefleyen firma olarak;
• Şirketin faaliyet alanlarıyla ilgili olan merci ve ajanslarla stratejik ortaklıklar kurma,
• Uluslar arası yatırım fonu oluşturma,
• Türkiye’deki bazı seçkin ürünlerin uluslar arası marketlerde pazarlanması ile ilgili pazarlama hakkını elde etme.
Yetkili Kisiler

Misyon : Çeşitli alanlarda ve uluslararası düzeyde kendine güvenen, çok boyutlu düşünce yeteneği ile doğru planlamaları gerçekleştiren ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyip geleceğe yatırım yapıp geliştirilmesine katkıda bulunmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların nezdindeki güvenirliliğimiz arttırmak için profesyonel bir şekilde onların ihtiyaçlarını karşılamak ve uluslar arası yatırım pazarındaki yerimizi güçlendirmek. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde doğruluk, güvenirlik ve şeffaflığa önem verme, çok sayıda müşteriyle daimi bir ilişki kurma ve uluslar arası kanun ve yasalara uyma.

GELECEĞİNİZİN YATIRIMINI ŞEKİLLENDİRİYORUZ
Profesyonel ekibimiz ile birlikte Türkiye ye teşvik ederek sizleri en güzel şekilde yönlendirip Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa, tatil köyleri, devre mülk, turistik tesisler organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, işyeri, arsa arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, gerektiğinde projelendirmek gibi birçok yatırım konusunda uzman hizmetler vermekteyiz. Türkiye, resmi işlem ve prosedürlerde sağladığı esneklik ve gösterdiği kolaylık sebebiyle çok sayıda Arap ve yabancı yatırımcı için bir cazibe merkezidir. Nitekim kontrol ve kolaylığı bir araya getiren kanunlar çıkarmış ve bununla ilgili yönetmelik ve mevzuatı yürürlüğe koymuştur. Böylece, yatırımcı herhangi bir sorun ve karmaşa olmaksızın Türkiye’de çok kısa bir sürede mülk edinebilmektedir. Türkiye, bu şekilde yatırımcıları kendi ülkesine girmeye teşvik etmiş ve onlara yatırım fırsatları sunmuştur. Türkiye, ülke gelişim vizyonunu oluşturmuş ve Türk halkına sayısız fayda sağlayan ve onun dünyadaki diğer milletlerin yanında yer almasını sağlayan dev projeleri hayata geçirmiştir. Çok yakın ve iyileştirici dönemler sırasında bu dev projelerden birkaç projeyi hayata geçirir geçirmez, ülkeye sıcak para akışı sağlanmış ve çok sayıda yeni yatırımcı Türkiye’ye gelmiştir. Türkiye’nin en son ilan ettiği bu dev projelerden bazıları şunlardır: İstanbul’da 3. Havalimanı Projesi, İkinci Tüp Geçit Projesi, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan 3. Köprü Projesi, Karadeniz Kanal Projesi ve uluslar arası standartlarda devasa Şehir Hastaneleri, Olimpik Kentler ve Bilim Merkezleri. Türkiye’deki bu gelişmiş, sürekli yenilenen ve istikrarlı ortam, herkese fayda sağlayan yatırım fırsatları yaratma hususunda ortaklarımızla yatırım yapmak için bizi bir yatırım şirketi kurmaya cesaretlendirdi. Ve bu alanda kaçırılmaz projelere imzamızı atıyoruz.

Detaylar


Firma Yetkilisi Kübra Sözen
Web Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Bahçelievler
İl İstanbul
E-mail yatirim@ajturkey.com
Telefon 0212 603 31 22
Adres Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cd. Vizyonpark Ofis Pazarlari Plaza 4. Blok Kat: 8 Daire:803 Bahcelievler / Istanbul
Ülke Turkey
Şehir İstanbul
distance: 5,405 Kilometers
Address Yenibosna Merkez Mahallesi, 29 Ekim Cd. No:10, 34197 Bahçelievler/İstanbul, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeler      

Konum